Нардеп подав до суду на Луценка


Український народний депутат Андрій Лозовий, який є представником політичної сили «Радикальна партія Ляшка», повідомив, що він подав до суду позов на очільника Генеральної прокуратури України Юрія Луценка, інформує replyua.net з посиланням на ВВС.
Відповідну інформацію парламентар оприлюднив на власній сторінці в соціальній мережі Facebook. Лозовий вимагає, аби судовим рішенням було визнано, що поширена раніше інформація генпрокурором Юрієм Луценком про те, що нардеп не сплачує податки та інші обов’язкові платежі не відповідає дійсності. Крім того, народний депутат Лозовий просить, аби суд зобов’язав генерального прокурора привселюдно спростувати раніше оприлюднену ним інформацію та стягнути у якості відшкодування моральної шкоди одну гривню. Також Лозовий додав, що злочин, у якому його звинувачують, не належить до компетенції Генеральної прокуратури України.
Нагадаємо, минулого тижня Юрій Луценко заявив, що співробітники ГПУ направили до парламенту подання з вимогою позбавити депутатської недоторканності нардепів Лозового,Бобова та Дейдея після того, як було перевірено їхні електронні декларації. 

Джерело http://replyua.net
Нардеп подав до суду на Луценка Нардеп подав до суду на Луценка Reviewed by Роман Тороус on 11:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.