Хірург зашив у своєму животі обручку для пропозиції руки і серця


Незвичайне пропозицію руки і серця зробив один з хірургів. Щоб здивувати свою дівчину, лікар сам собі зашив у животі обручку
Хірург Азнаур з Карачаєво-Черкесії вирішив зізнатися в любові і зробити пропозицію руки і серця своїй дівчині дуже незвичайним чином. Для цієї мети він сам собі зробив надріз на животі і вклав всередину обручку, яку попередньо вибрав для подарунка своїй коханій. Майбутня обраниця хірурга сама є медичним працівником, до того ж вони разом працюють в одній лікарні.
Зашив собі рану, хірург відправився на перев'язку саме до своєї коханої. Спочатку він її попередив, що отримав травму живота в результаті падіння на скло. Він також попросив оглянути його рану, так як всередині можливо залишився осколок. Коли дівчина розкрила рану в пошуках скла, замість нього вона знайшла там обручка, яке було приготовлено саме для неї.
Від надлишку почуттів молода медсестра розплакалася, але все ж спочатку надала хірурга невідкладну допомогу. Після цього, вона відповіла згодою на пропозицію руки і серця свого нареченого, яке він надав їй в такому незвичайному вигляді.

Джерело https://ukr.media
Хірург зашив у своєму животі обручку для пропозиції руки і серця Хірург зашив у своєму животі обручку для пропозиції руки і серця Reviewed by Роман Тороус on 11:39 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.