НОВА АФЕРА!!! Обов’язково прочитайте, щоб не стати жертвою шахраїв і не залишитися без грошей на картках


В Україні поширені п'ять методів шахрайства з банківськими картами: вішинг, шкідливі програми, фішинг, скіммінг і накладки для готівки, передає Корупція.Інфо

У разі вішинг шахраї телефонують на мобільний номер українця нібито від імені банку, намагаючись дізнатися пароль від карти, її номер, CVV-код. Експерти радять не обговорювати з працівниками банку дані карти, оскільки ті ніколи не запитають пін-код CVV код карти.
Одним з найпоширеніших шахрайських засобів є фішинг. Зловмисники за допомогою комп'ютерних вірусів здобувають конфіденційні дані, реквізити банківських карт людини. У зв'язку з цим рекомендується не відкривати листи від невідомих відправників, не переходити на невідомі сайти, а також поставити обмеження на використання картки в інтернеті.

Зловмисники також вдаються до методів скіммінгу, використовуючи різні накладки на банкомати, які зчитують інформацію з магнітної смуги карти. Після чого шахраї виготовляють підроблені карти або продають отримані реквізити в інтернеті.
У цьому випадку експерти радять користуватися тільки тими банкоматами, які знаходяться під постійним наглядом камер відеоспостереження – в супермаркетах, відділеннях банку, біля великих магазинів. А також перевіряти банкомати на наявність підозрілих пластикових накладок.


Джерело http://korupciya.com
НОВА АФЕРА!!! Обов’язково прочитайте, щоб не стати жертвою шахраїв і не залишитися без грошей на картках НОВА АФЕРА!!! Обов’язково прочитайте, щоб не стати жертвою шахраїв і не залишитися без грошей на картках Reviewed by Роман Тороус on 03:05 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.