Відомий міністр подав у відставку! А Гройсман в курсі? (ФОТО)


Міністр подякував членам уряду за надану довіру, – передає Корупція Інфо

Міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий подав у відставку. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Вибір міністра про відставку є абсолютно природним процесом для будь-якої європейської країни і традиційною світовою практикою. Йду з посади із вдячністю за висловлену мені довіру всім аграріям, народним депутатам з коаліції та фракції БПП, членам аграрного комітету, президенту Петру Порошенку, прем’єру Володимиру Гройсману, групі "Удар" та особисто Віталію Кличку!" – написав він.
Тепер, за словами Тараса Кутового, він планує зайнятися залученням інвестицій в економіку України.
"Вважаю, у мене достатньо знань, енергії та сил зробити для України ще більше, і найближчим часом планую зосередитися на питаннях залучення інвестицій в економіку України", – підсумував Тарас Кутовий.
Раніше був членом політичної партії "УДАР", а з 2012 року – народним депутатом, також займав посаду першого заступника голови Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин.
На посту міністра Кутовий розробив план реформування агропромислового комплексу України під назвою "Стратегія 3 + 5", яка передбачала прозорий обіг землі, державну підтримку фермерів і приватизацію збиткових держпідприємств.


Джерело http://korupciya.com
Відомий міністр подав у відставку! А Гройсман в курсі? (ФОТО) Відомий міністр подав у відставку! А Гройсман в курсі? (ФОТО) Reviewed by Роман Тороус on 11:13 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.