Супрун своєю заявою здивувала всіх! Що чекає студентів – медиків в майбутньому?


Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун виступила проти скасування мінімального балу для вступників на медичні спеціальності, передає Корупція.Інфо
Про це вона написала у Facebook
Міністр нагадала, що найближчим часом вирішуватиметься, чи дозволити вступати на медичні спеціальності до вишів всім, хто має гроші, чи встановити прохідний бар’єр в 150 балів.
Ми наполягаємо на тому, що студент має докладати зусиль, отримуючи знання. Особливо студент-медик, від якого потім залежатимуть людські життя. Відміна мінімального прохідного балу для вступу на медичні спеціальності на самому початку нівелює цінність професії лікаря,– вважає Супрун.


На думку міністра, студент, який не працює для отримання знань, шукає інші шляхи для “вирішення питання”, починаючи від хабарів за екзамени та закінчуючи купівлею диплому.

А потім він стає лікарем, в руках якого здоров’я та доля людини, що йому довірилася. 150 балів при вступі – це контроль якості майбутніх медиків вже на старті професії. Зі здоров’ям не можна йти на компроміси,– підсумувала Супрун.

Джерело http://korupciya.com
Супрун своєю заявою здивувала всіх! Що чекає студентів – медиків в майбутньому? Супрун своєю заявою здивувала всіх! Що чекає студентів – медиків в майбутньому? Reviewed by Роман Тороус on 11:06 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.