Щодо України тривають не публічні, але дуже серйозні переговори, – експерт


Наразі меседжі Дональда Трампа і Держсекретаря США Рекса Тіллерсона – проукраїнські. Але головне, щоб вони були втілені в життя. США і ЄС постійно підкреслюють, що одна з найважливіших проблем України – корупція, і прямо вказують на неї Петрові Порошенку. Тому важливо, щоб це не стало причиною ухвалення невигідних для України рішень.
Таку думку сайту "24" висловив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.
За його словами, є загроза, якщо український президент не зупинить корупцію в Україні, то наша держава може виявитися поза кордоном захисту Європи.
Те, що президент, його оточення, Верховна Рада загрузли в корупції – правда. Але в ситуації з російською агресію проти України, щоб не вийшло так, що важелі корупції, якими тиснуть на Порошенка, не стали причиною ухвалення невигідних для України рішень. Важливо, щоб не був легалізований Крим як частина РФ і не відбулася федералізація Донбасу,
– наголошує Давидюк.
Крім того, як наголошує експерт, згода Путіна на призначення Курта Волкера спецпредставником США в Україні свідчить, що російський президент готовий іти на поступки. Адже Волкер – ставленик сенатора Джона Маккейна, який займає жорстку антиросійську позицію. Але що Путін хоче взамін? Залишити Башара Асада президентом Сирії чи Україну в зоні свого впливу?
Як вважає Микола Давидюк, про результати зустрічі Трампа з Путіним, а також, з яким меседжем приїхав Тіллерсон в Україну, ми дізнаємося через тиждень-два. Однак, наголошує експерт, зараз щодо України відбуваються не публічні, але дуже серйозні переговори, про що свідчить заява Трампа, що Росія повинна перестати дестабілізувати ситуацію на Донбасі, візит до Києва Тіллерсона і генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.
"Важливо, щоб всі заяви західних політиків перейшли в практичну площину. А не так, як з політикою припинення вогню на Донбасі. Це гучні заяви політиків, але насправді стріляють далі, і, на жаль, гинуть українські воїни. Тому потрібно, щоб ці зустрічі призвели до реального припинення російської агресії", – наголосив Микола Давидюк.
Нагадаємо, 7 липня на саміті G20 відбулася зустріч Дональда Трампа і Путіна.За словами Трампа, санкції, введені проти Росії через конфлікт на Донбасі та анексію Криму, не обговорювалися.
Більш детально про зустріч Трампа і Путіна читайте в матеріалі: Трамп і Путін – знайомство: чого чекати після зустрічі президентів США і РФ?

Джерело: 24 Канал
Щодо України тривають не публічні, але дуже серйозні переговори, – експерт Щодо України тривають не публічні, але дуже серйозні переговори, – експерт Reviewed by Роман Тороус on 22:51 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.