Гінеколог-маніяк ґвалтував жінок на робочому місці


Лікареві зі східного Лондона висунули звинувачення в скоєнні 118 сексуальних злочинів, жертвами яких стали 54 жертви, в тому числі 13-річна дівчинка
Видання Daily Mail стверджує, що всі ці злочини були скоєні 47-річним лікарем Маніше Шахом в період з червня 2004 року по липень 2017-го. Розслідування проти доктора почалося в 2013 році, коли кілька жертв подали на нього заяви в поліцію. Тоді його було усунуто з посади на рік, але щороку продовжували це покарання.


На сайті клініки, де раніше працював Шах, зазначено, що він може проводити ряд операцій, особливо в галузі планування сім'ї. Також він стверджував, що може встановлювати засоби контрацепції, але неясно, чи використовував він посадові обов'язки як підмогу для сексуальних злочинів.
Судячи з усього, Шах, який вільно говорить не тільки англійською, а й на хінді і гуджараті, непогано заробляв. Він живе в окремому будинку вартістю 800 000 фунтів стерлінгів у престижному районі Лондона.
Наразі стосовно чоловіка ведеться розслідування, і вже визначено, що він порушив заборону на здійснення медичної діяльності та наближення до самотніх жінок. Маніш Шах постане перед судом 31 серпня.


Джерело ukr.media
Гінеколог-маніяк ґвалтував жінок на робочому місці Гінеколог-маніяк ґвалтував жінок на робочому місці Reviewed by Роман Тороус on 11:13 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.