Ніяких дієт: вчені розповіли, як зберегти ідеальну фігуру


Міжнародна група з японського університету провела незвичайний експеримент, в результаті якого дійшла висновку, що існує прямий зв'язок між індексом маси тіла, окружністю талії і швидкістю прийому їжі
Під час дослідження вчені обробили дані, зібрані під час медичних оглядів понад 59 700 чоловік в період з 2008 по 2013 роки. Всім учасникам експерименту поставили сім питань про їхній спосіб життя, а також про швидкість, з якою вони приймають їжу.
В результаті з'ясувалося, що серед тих, хто їсть повільно, ожирінням страждали 21,5%. Тоді як ті, хто їв з середньою швидкістю, ожиріння було діагностовано у 30%, а серед тих, хто звик їсти швидко - у 45%.
Примітно також те, що розмір окружності талії також збільшувався пропорційно швидкості прийняття їжі. Разом з тим вчені відзначають, що дослідження проводилося тільки серед людей, які страждають на діабет другого типу. Крім того, серед піддослідних було мало людей старшого віку. Також під час дослідження не враховувалися рівень фізичних навантажень і кількість споживаної щодня їжі.

Джерело ukr.media
Ніяких дієт: вчені розповіли, як зберегти ідеальну фігуру Ніяких дієт: вчені розповіли, як зберегти ідеальну фігуру Reviewed by Роман Тороус on 08:39 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.