У квітні подорожчають залізничні квитки


Перший етап зростання цін на квитки в пасажирських поїздах Укрзалізниці відбудеться 1 квітня 2018 року і становитиме 10%
Про це заявив директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев.
"Перший етап зростання цін на квитки в поїздах на 10% ми плануємо орієнтовно з 1 квітня. Отримані кошти спрямуємо на розвиток пасажирської інфраструктури. Зараз ми закуповуємо пасажирські вагони, які виробляє національний виробник. Досить швидкими темпами здійснюється модернізація вагонів, інвестуємо в ремонт рухомого складу", – зазначив А. Рязанцев.
Він також запевнив, що гроші, отримані Укрзалізницею в результаті підвищення тарифів, підуть на спеціальний інвестиційний рахунок, на кошти якого буде забезпечуватися підвищення якості пасажирських перевезень.
За словами А. Рязанцева, в останній раз УЗ підвищувала тарифи на пасажирські перевезення ще у 2014 році.
"З тих пір індекс споживчих цін зріс мінімум на 60-70%, в 4-6 разів збільшилася вартість комунальних та інших послуг. По всій номенклатурі товарів, які потрібні залізниці, істотно зросли ціни", - констатував він.
При цьому, підкреслив чиновник, вартість квитків на поїзди все одно залишиться конкурентною в порівнянні з автобусними перевезеннями.

Джерело ukr.media
У квітні подорожчають залізничні квитки   У квітні подорожчають залізничні квитки Reviewed by Роман Тороус on 12:21 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.