28 березня - 12 місячний день: першими словами на ранок повинна бути молитва


Символ 12 місячного дня - серце
12 місячний день призначений для того, щоб людина осягнула свій внутрішній світ, зрозумів, як він пов'язаний з навколишнім його реальністю, і за якими законами вона взагалі існує. Потрібно зрозуміти, що всі ми єдині, якимось чином взаємопов'язані між собою. Щире бажання осягнути мудрість буде винагороджено особливим знанням, вам відкриються таємниці буття, ви повинні змінити хід своїх думок в кращу сторону. У 12 місячний день потрібно з любов'ю і розумінням ставиться до всіх людей, проявляти по відношенню до них тільки позитивні емоції, намагатися зрозуміти їх.
У 12 місячний день потрібно міркувати про духовне, про світ і добро, особливо добре звертатися до Бога, або ж провести день на природі, в тиші і спокій, щоб відчути свою причетність до цього великого світу. Саме сьогодні небеса відкриті перед людьми, наша молитва буде неодмінно почута, тільки якщо ми щире в це повіримо.
Першими словами в ранок 12 місячного дня повинна бути молитва, не просто завчений канонічний текст, а саме молитва, яка виходить із глибин вашого серця. Такий же щирою молитвою цей день потрібно і завершити. Навіть якщо ви вважаєте себе переконаним атеїстом, просто зверніться до Всесвіту, до Вищих сил. Ваша молитва повинна містити якомога більше слів щирої вдячності, адже всім нам є, за що сказати Господу "Спасибі".
12 місячний день буде сприяти тільки тим, хто щиро вдячний, хто цінує все хороше, що вже послано йому в житті. У цей день варто задуматися про тих, кому набагато гірше вас, хто дійсно нещасний. Поспівчувайте їм, і подумки подякуйте Богові за те, що з вами все в порядку, усвідомте цінність свого життя.
У 12 місячний день потрібно намагатися думати тільки про хороше, згадайте про позитивні сторони ваших родичів і друзів, подякуйте їм за те, що вони з вами, а Господа за те, що вони є у вашій долі. І не шкодуйте себе, а то впадете в зневіру, а це, як відомо, тяжкий гріх.
У 12 місячний день краще утриматися від, яких би то не було, поїздок, будь то подорож, відрядження або навіть паломництво до святих місць.

Джерело ukr.media
28 березня - 12 місячний день: першими словами на ранок повинна бути молитва 28 березня - 12 місячний день: першими словами на ранок повинна бути молитва Reviewed by Роман Тороус on 00:58 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.