Підготовка теракту в центрі Києва: Стало відомо про інших фігурантів скандального відео за участю Савченко


Стали відомі перші подробиці про фігурантів фільму, який розкрив терористичну змову Надії Савченко та Володимира Рубана
Березень, Лящ і Кіт – саме такі прізвища фігурують у доказовому відео ГПУ. І за твердженням генпрокурора, це офіцери, які особисто отримували від Савченко пропозицію взяти участь в підготовці теракту.

За інформацією журналістів, ці прізвища вигадані. Справжні їх імена не розголошуються, так як це люди, які працюють під прикриттям і вони потрапляють під захист свідків.
Уточнюється, що в тексті підозри Рубана та Савченко фігурує людина, яка причетна до затримання – військовий з позивним “Кедр”. Відомо, що це майор 8-го полку спецпідрозділу Павло Балов, і швидше за все саме йому належить прізвище “Березень”.Сам Балов відмовився давати коментарі з цього приводу.
Як повідомляла Politeka, у Верховній Раді продемонстрували відеодокази причетності нардепа Надії Савченко до підготовки терористичного акту. Це сталося під час розгляду питання про зняття депутатської недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності Савченко.
У відео йдеться, що 17 листопада 2017 року на КПВВ «Майорськ» Володмімір Рубан і Надія Савченко перетнули лінію розмежування з окупованими територіями Донецьку поза контролем. При цьому уточнюється, що сама нардеп ховалася в авто, де зберігалася зброя.

Джерело korupciya.com
Підготовка теракту в центрі Києва: Стало відомо про інших фігурантів скандального відео за участю Савченко Підготовка теракту в центрі Києва: Стало відомо про інших фігурантів скандального відео за участю Савченко Reviewed by Роман Тороус on 23:51 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.