“Якщо нависне загроза позбутися волі, вона може…”: Дізнайтесь, хто пропонує Савченко політичний притулок


Російським журналістам представник луганських бойовиків на переговорах у Мінську Владислав Дейнего розповів, що так звана "ЛНР" може надати Надії Савченко "політичний притулок"
Представник сепаратистів заявив, що Савченко не координувала свої дії з бойовиками.
«Якщо над Савченко нависне загроза позбутися волі, вона може звернутися до «ЛНР» за політичним притулком. Ми обіцяємо розглянути це питання", – зазначив Дейнего.

22 березня Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності, затримання та арешт Савченко. Її підозрюють в організації держперевороту в Україні. ГПУ стверджує, що у слідства є незаперечні докази того, що нардеп особисто планувала терористичний акт в залі парламенту. Відразу після ухвалення рішення в парламенті Савченко затримали прямо в Раді.
Нагадаємо, раніше Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради схвалив подання ГПУ на притягнення до відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Відповідні рішення були одноголосно прийняті на засіданні в четвер, 22 березня.
Всі три подання Генпрокуратури були визнані законними і мотивованими. Після рішення комітету рішення щодо долі Савченко повинна прийняти Верховна Рада. Пізніше генеральний прокурор України Юрій Луценко і депутат Надія Савченко зчепилися в словесній перепалці під час засідання комітету Верховної Ради.Про це повідомляє Українська Правда.
Генпрокурор у заключному слові перед голосуванням заявив, що Савченко вийшла з російської в'язниці "нашпигована пропагандою". У відповідь Савченко звинуватила його у злочинах на Майдані.

Джерело korupciya.com
“Якщо нависне загроза позбутися волі, вона може…”: Дізнайтесь, хто пропонує Савченко політичний притулок “Якщо нависне загроза позбутися волі, вона може…”: Дізнайтесь, хто пропонує Савченко політичний притулок Reviewed by Роман Тороус on 04:21 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.