Перший український вертоліт піднявся в небо


Сьогодні в Запоріжжі на вертодромі АТ "Мотор Січ" вперше в небо піднявся перший український вертоліт, повідомляє Сайт міста Запоріжжя


"Ми до цієї події йшли 10 років. Я вам обіцяв, що в Запоріжжі буде піднято український вертоліт. Ми збудували вертодром - це законний майданчик для випробовування техніки. Потрібно було сертифікувати майданчик, ми зробили це днями і отримали сертифікат", - сказав почесний президент, генеральний авіаконструктор АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв.
Вертоліт МСБ-2 — "Надія" - це модернізована версія Мі-2. Він на 70% складається з композиту, з салону прибраний видатковий бак. Протягом року "сталева стрекоза" буде проходити випробовування.Нагадаємо, вертоліт вперше презентували 19 серпня минулого року під час Чемпіонату України з вертолітного спорту.
"АТ "Мотор Січ" має намір пройти сертифікацію нового цивільного вертольота МСБ-2 "Надія" до кінця цього року", - розповів про вертольоті льотчик-випробувач Андрій Федоров.

Джерело ukr.media
Перший український вертоліт піднявся в небо Перший український вертоліт піднявся в небо Reviewed by Роман Тороус on 11:43 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.