Небезпечна харчова інфекція: в Києві закрили третину кафе.


Кількість хворих на гостру кишкову інфекцію у столиці збільшилась до 34 осіб
Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Києві, згідно з даними лабораторних досліджень, можливим етіологічним фактором є збудник сальмонельозу.
Також у відомстві зазначили, що 1 липня у зв’язку з реєстрацією у місті випадків захворювання на гострі кишкові інфекції, пов’язані із вживанням їжі у закладах громадського харчування, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби перевірили такі заклади.
«Основною метою було дослідити санітарний стан приміщення, чи підтримується в чистоті, робочому стані поверхня обладнання, що контактує із харчовими продуктами, утримується в непошкодженому стані, легко чиститься, дезінфікується, зроблена з гладких, нержавіючих, нетоксичних, придатних до миття матеріалів. Також моніторили наявність медичних книжок у персоналу закладу», – йдеться у повідомленні.
При виявлені порушень санітарного законодавства суб’єктам господарювання надавалися консультації щодо їх усунення.
За рекомендаціями спеціалістів Головного управління 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили свою діяльність для проведення санітарних заходів та усунення недоліків.
У червні у Києві зросла захворюваність на гострі кишкові інфекції серед дорослих і дітей, було зареєстровано 8 випадків захворювання на ботулізм, що пов’язані з вживанням в’яленої риби.
Крім того, наприкінці червня зареєстровані випадки захворювання на гостру кишкову інфекцію, пов’язану із вживанням харчових продуктів у ТОВ «Суші Ленд». Станом на 29 червня у столиці після вживання суші захворіло 24 особи, з них 20 осіб були госпіталізовані.

Джерело http://korupciya.com
Небезпечна харчова інфекція: в Києві закрили третину кафе. Небезпечна харчова інфекція: в Києві закрили третину кафе. Reviewed by Роман Тороус on 11:38 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.