Путін програв, і він це розуміє, – психіатр


Відомий психіатр та колишній політв'язень Семен Глузман розповів, чому у режиму Володимира Путіна немає майбутнього.
Про це дисидент розповів у інтерв'ю "Апострофу".
За словами психіатра, у глави Кремля Володимира Путіна є серйозні проблеми з відданістю його оточення, яке комфортно живе за межами Російської Федерації.
"Путін програв, і він це розуміє, він же розумна людина. Так, він відірвав собі Крим, як він вважає, вже назавжди. Але з Донецьком і Луганськом апетит виявився більшим, ніж можливості. Не вийшло. Але він за характером, мабуть, з тих, що не поступаються. Він боїться власного народу, тому в його нової гвардії, яка буде підкорятися тільки йому, величезна кількість людей", – вважає Семен Глузман.
Путін хотів стати на один рівень з Америкою, він хотів, щоб його поважали. Він не хотів Третьої світової війни. І я думаю, що якби була якась інша можливість контакту, то він, можливо, не пішов би на Донецьк і Луганськ, можливо, і Крим би не чіпав. Але він так і не став "рукопожатним". На цьому все й закінчилося. Російська армія – слабка,На думку екс-політв'язня, у Росії чимало впливових людей, які не зацікавлені у конфронтації із країнами Заходу, де проходить більша частина їхнього життя. А це підриває авторитет Володимира Путіна, оскільки його оточенння не стане підтримувати його у постійних конфліктах.
– підкреслив Семен Глузман.

Джерело http://24tv.ua
Путін програв, і він це розуміє, – психіатр Путін програв, і він це розуміє, – психіатр Reviewed by Роман Тороус on 04:15 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.