Ви знаєте чому жінки залишаються без сексу?


Багато жартів сучасних гумористів пов'язані з ситуаціями, в яких присутня сварлива дружина та чоловік-підкаблучник,.
Якщо поставитися до жарту як до способу легально висловитися на заборонену тему, то ми маємо громадську змову. Всі сміються і розуміють, власне, про що йдеться, але відкрито сказати не можуть.
А сувора реальність полягає в тому, що жінки стали знищувати мужність.
Замість того щоб диктувати чоловікам свої ідеали і образи, може, пора дати їм слово?
Якщо вивчити дані по залежностях і розлучень в нашій країні, то намалюється наступний середньостатистичний сімейний портрет: безвідповідальний алкоголік-чоловік і морально сильна дружина.
Коли сталася ця жахлива зміна і сильна половина стала навіть не слабкою, а безпорадною, якщо хочете — кастровану?
Ми бачимо, як жінки та дружини диктують чоловікам, як бути мужиками, як бути чоловіками, як бути батьками.
Виходячи за межі сім'ї, ми спостерігаємо, що хлопчики виховуються в дитячих садках, школах, університетах теж жінками.
Та й взагалі, зараз жінки досить сміливо міркують на тему, якими чоловіки повинні бути, і визначають їм правила поведінки.
Нагадаю, що ще зовсім недавно ситуація виглядала дещо інакше.
При цьому ставлення жінок до чоловічій природі і типово чоловічих рис негативний.
Чоловіки спочатку більш агресивні, їм необхідно реалізовувати свої дослідницькі здібності, потяг до пригод, а їх сексуальну поведінку відкриту ту активну.
З малих років матерів це у хлопчикі лякає, і виховання полягає в тому, що замість того, щоб виховувати саме хлопчика з її протилежною природою, вони ростять просто зручну дитину, ніяк не сприяючи формуванню його психологічної статі.
Агресивність і активність пригнічується і засуджується. Тут мав би виступити батько, який направить і допоможе, стане прикладом, а його-то і немає. Він теж забитий і пригнічений. Поки виходить ось такий неприємний замкнуте коло.
Але що відбувається далі? Чоловіки все більше сумніваються в своїй мужності, а жінки тим часом все більше обурюються і зляться. І ось ми вже чуємо, що мужики — козли і їм одне тільки треба, що вони слабаки і криворукі.
Жінки хочуть альфа-самців, чоловіків-лідерів, чоловіків-мисливців, творців, але при цьому постійно каструють їх психологічно своїми висловлюваннями і поведінкою.
І з кожним разом істерія наростає, скандали розпалюються навколо сексуальних домагань, феміністки продовжують відстоювати себе...
В епіцентрі всіх розмов «погані» чоловіки і «потерпілі», але при цьому сильні і незалежні жінки.
А мені здається, що вже боротися нема з чим. Країна, а за великим рахунком — вся планета, занурилася в атмосферу чоловіконенависті, сильну стать хочуть присмирити, каструвати, підкорити. Чи не пошкодуємо після?
Багато жінок вже шкодують, пожинаючи плоди в ліжку. Адже секс — це продовження відносин. Все, що відбувається між партнерами в словах, продовжується на безсловесному рівні.
Тут хочеться навести приклад, коли чоловікам у сорок здається, що їх інтерес до протилежної статі та сексу взагалі вичерпався і лібідо більше немає. А потім раптом виявляється, все зовсім не так.
Все просто — лібідо у людини не вичерпується, фізіологічно, якщо дотримуватися здорового способу життя, чоловік здатний задовольняти жінку до глибокої старості. Єдине, що залишається — психологічні причини.
У нормі чоловік після сварки з коханою жінкою відчуває себе пригнічено, тому що він переживає, починає відчувати провину і невпевненість в собі або злиться на свою жінку і пробує якось ці почуття переварити. Якщо конфлікт вирішується, то пара знову переходить до отримання взаємного задоволення.
Тепер якщо уявити чоловіка, якому з дня на день показують його місце, пред'являють претензії, порівнюють і знецінюють, то нескладно зрозуміти, до чого це веде. Зрештою тривоги, затурканість, почуття неповноцінності переростають у психологічну імпотенцію.
Мені якось розповіли історію про толстого, практично беззубого чоловіка років 35, який працював на низькооплачуваній роботі (хоча при цьому очевидно був світлою головою і фахівцем найвищого рівня). І ось якось зустрічають друзі цього гидкого каченяти, а він — прекрасний лебідь — стрункий, зубки у рядок, нова робота, впевнений у собі і щасливий. Виявилося, закохався у свою колегу.
До цього вся компанія дружно спостерігала, як його колишня дружина відкрито ображала і пиляла. Дозволяла собі, наприклад, при гостях повчати, як бути мужиком, з презирством коментувала буквально будь-яке його висловлювання при дитині.
Чудове перетворення сталося за рік. Цього часу виявилося достатньо, щоб людина повірила в себе, перевернув свій світ з ніг на голову.
Мені складно сказати, що сталося з ним насправді, але очевидним було те, що нова дружина в нього вірила і його поважала. І до речі, вона теж виглядала щасливою та задоволеною.
Я думаю, що пора зрозуміти, нарешті, просту істину. Жінка не може бути жінкою без чоловіка. Тільки протилежність нашої природи притягує нас один до одного і допомагає розвиватися.
Без чоловіка неможливо отримати сексуальне задоволення, без чоловіка неможливо зачати, без чоловіка дочка не стане жінкою, а син не сформується як чоловік.
Замість того щоб диктувати чоловікам свої ідеали і зразки, може, пора дати їм слово, почути, що вони скажуть, і подивитися, що зроблять?
І може, тоді все стане на свої місця і всі будуть щасливі.

Джерело ukr.media
Ви знаєте чому жінки залишаються без сексу? Ви знаєте чому жінки залишаються без сексу? Reviewed by Роман Тороус on 11:02 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.